הדבר שמייחד את H&O משאר רשתות הבגדים בישראל

t-shirt-181707_960_720

מאז שאני זוכר את עצמי, עוד כילד בגן החובה. הבילוי המשפחתי שלנו היה היום המיוחד בחודש, היום שבו היינו הולכים ל H&O אני לא בטוח ששאר המשפחה שהיו גדולים ממני חשבו כמוני, אבל ככה אני הייתי רואה את הדברים. שלא תבינו אותי לא נכון היו לי בילוים אחרים בתור ילד, הייתי אוהב ללכת לגן השעשועים, לג'ימבורי ועוד.. אבל כבילוי משפחתי החנות המגוונת והענקית היוותה לי את אחד הבילויים הכי אהובים עלי בכל הנוגע למשפחתיות ואולי זה כל הסיפור? המשפחתיות שהרשת משדרת? גם, אבל לא רק.

 

ישנם כל מני השערות לגבי הרשת, אך אחד הדברים הבולטים הוא שעומד מאחורי השיווק שלהם אנשים מבריקים במיוחד שיודעים לעשות את העבודה שלהם באופן הטוב ביותר. כולנו זוכרים את הקמפיין הטלוויזיוני הגאוני שהם עשו והיום כל פעם שאנחנו שומעים את המילה H&O המשפט "זה רק נראה יקר" כאילו תבוע בתוכינו ואין ישראלי אחד שלא ידע להשלים את המשפט בשלמותו.

 

חנות הבגדים המצליחה מתמקדת בשלל תחומים והעיקרון הראשי שעומר מאחוריה ומנחה אותה הוא: ביגוד איכותי, זול ולכל המשפחה. אבל לא רק, כאשר נכנסים לחנות אפשר למצוא, גרביים, ג'קטים מפוארים, בשמים ואפילו כלי קרמיקה ווילונות. כאשר בני משפחה יוצאים למסע קניות הם נכנסים לחנות ולא צריכים לצאת ממנה, יש שם הכל, בגדים, כלי בית, וקוסמטיקה. H&O מכסים את הכל, מה שיוצר תחושה של כלבו ענקי לכל מה שבני המשפחה צריכים.

 

עוד דבר בולט אך שעדיין קשה להבחין בו כיוון שלא סומן כיעד מיתוג ע"י החנות הוא התחושה של חו"ל שהיא נותנת, יש שם משהו יוקרתי ועם זאת משתלם ומתאים לכל כיס, העובדה שיש שם הכל, מזכירה מעט את החנויות הפתורות ממ"ס שנמצאות בשדות התעופה, ולבוש העובדים, העיצוב, והסדר של החנות מזכיר מאוד חנויות אמריקאיות גדולות.

 

לא סתם אהבתי את החנויות של H&O בתור ילד, הייתי נכנס לשם ומרגיש בחוץ לארץ, מרגיש המון הזדמנויות , תחושה מוזרה של חופש וציפייה. את הילדים שלי היום אני לוקח בחלק מהבילויים לרשת הבגדים המצליחה ואני מרגיש עליהם שהם מרגישים את אותו הדבר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *