למה מכנסי כותנה קצרים הם חלק בלתי נפרד מהארון שלנו ואיך בוחרים את אלא שיוציאו מאיתנו את המיטב

 

מכנסי כותנה קצרים הם מהפרטים החיוניים ביותר בארון הבגדים שלנו. אי אפשר לשרוד בלעדייהם ואם זאת קשה מאוד למצוא את מכנסי הכותנה הקצרים שיתאימו בדיוק לגזרתינו ולמבנה הגוף שלנו בצורה מושלמת. בגלל הרכות והגמישות של בת הכותנה הוא ישפך על גופינו כמו מים זורמים ויבליט כל קימור וקימור בגופינו.

 

אז איך מוצאים מכנסי כותנה קצרים? לכל אישה יש את מכנסי הכותנה שמתאימים לה, פשוט צריך לדעת איך לחפש, אם תדעי איך לעשות זאת בצורה הנכונה תמצאי את מכנסיי הכותנה המושלמים בשבילך. וכשתמצאי עדיף שתרכשי יותר מזוג אחד. הנה ארבעה טיפים חשובים לבחירת מכנסי כותנה קצרים.

 

הראשון הוא הגזרה. כל אחת ומבנה הגוף הייחודי שלה. כולנו שונות אחת מהשניה ולכן לכל אחת יתאים מכנס אחר, אין טעם בלקוות להראות כמו החברה שלנו במכנסיים כמו שלה כי אלא אם הגוף שלכן זהה זה לא יכול לקרות. מעצבי אופנה רבים אומרים את אותו הדבר אז הבאנו את הדברים הבאים: לנשים בעלי רגליים רחבות עדיף לרכוש מכנסיי כותנה קצרים רחבים יותר, נשים נמוכות עם רגליים דקות יכולות להרשות לעצמן מכנסיים צמוות יותר לגוף, ונשים גבוהות גם כן.

 

הגובה של המותן היא סוגייה ידועה בבעיתיות שלה. כאשר בוחרים מכנסיי כותנה קצרים צריך להתחשב בגובה המותן למזלנו היום יש המון גזרות שונות ואפשר להתאים את הגזרה בין אם גבוהה או נמוכה.

 

גם אזור המפסעה הוא אזור שחשוב להתחשב בו כאשר בוחרים מכנסי כותנה קצרים, אמנם כותנה הוא בד נוח יחסית אבל עדיין ישנם מקרים שהמכנס צמוד מדי וגורם לאי נוחות, לכן יש להתכלך איתו בחנות ולוודא שהוא נוח לנו מכל הבחינות.

 

למרות שמדובר במכנסיי כותנה לפעמים ישנם עוד בדים וחומרים סינטטים שעושים את דרכם למכנסיים ומשפיעים אולי לטובה ואולי לרעה על מכנסיי הכותנה הקצרים שלנו, לכן לפני שקונים, שאלו את המוכרת האם המכנסים הם מאה אחוז כותנה, ואם אתם לא בטוחים תמיד אתן יכולות להסתכל בתוויות ששם כתוב בדיוק מאיזה חומרים עשויות המכנסיים.

 

שימו לב להוראות הכביסה שכן מכנסיי כותנה זקוקות להתחשבות בשעת הכביסה ובדרך כלל לכביסה עדינה מהרגיל כדי לשמר את המרקם של הבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *