לאהוב את עצמך -שמלות נשף

226570502-1

מאז שאני ילדה קטנה אני חולמת על נשף גדול ומלכותי, ממש כמו בסרטים, כשאני וחברותיי לבושות בשמלות נשף רוקדות על רחבת הריקודים וצועדות על השטיחים הגדולים ברחבה המפוארת.

שמלות נשף מפוארות מקשטות את גופנו ואנו נראות לפחות כמו נסיכות בהן.

אבל חלומות לחוד ומציאות לחוד. נשפים הם לא חלק משיגרת היום יום שלנו. מדי פעם ישנם אירועים או מסיבות אך לא נשפים שבהם אנחנו יכולות להתהדר בשמלות נשף מפוארות.

בשנים האחרונות, התפתחה גם בארץ תרבות הנשפים.שאבנו את התרבות הזו ממנהג האמריקאים שם הנשפים הם חלק מההווי התרבותי שלהם.

וגם אצלנו אוהבים לחגוג בגדול והחלו לצוץ בהווי הישראלי גם כן נשפים. הפרום האמריקאי הידוע בסיום לימודי התיכון הגיע גם לארצנו הקטנטונת ומאפשר לבנות הצעירות להרגיש נסיכות ליום אחד ולהגיע לנשף סיום הלימודים בשמלות נשף מהחלומות.

בנות רבותמשקיעות לא מעט זמן וכסף בחיפוש אחר השמלה המושלמת מתוך שמלות נשף הקיימות.

הן מגיעות לחנויות ובתי אופנה כבר חודשים רבים לפני הנשף הגדול , מצויידות בחברות ומודדות שמלות נשף. לאחר שמוצאות את שמלות נשף המתאימות להן, עשות מדידות חוזרות ותיקונים ממש כמו שבוחרים שמלת כלה.

העיסוק סביב בחירת שמלות נשף לאותן בנות צעירות מאפשר להן להרגיש נשים קטנות, עצמאיות וחשובות. מרכז תשומת הלב נתון למראה הנשי שלהן, לגוף ולנשיות הצעירה שלהן ויכול להיות חוויה משמעותית בהתפתחות האשה שבהן. חוויה טובה או וחוויה פחות נעימה במקרים מסויימים.

בנות צעירות שאינן חשות בנח עם גופן, עם עודף משקל או עם פגמים כאלה ואחרים עלולות לחוות את הסגידה לשמלות נשף כחוויה טראומתית.

לכן, חשוב ללוות את תהליך בחירת שמלות נשף אצל אותן נשים קטנות בעצה או בהכוונה של אשה בעלת נסיון. זו יכולה להיות המוכרת בחנות או אמא או אחות גדולה שתלווה את הנערות הצעירות בבחירת השמלה לנשף.

חשוב לתת להן להרגיש שהן יפות ושלמות גם אם לא מושלמות. אחרי הכל אף אחד מאתנו לא מושלם , אך בנשף כולנו נרצה להרגיש נסיכות אהובות ולאהוב א עצמנו ואת המראה שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *