ארון 2 דלתות- האם זה מספיק? ואיך בוחרים אחד שיתאים לעיצוב ולסטייל של הבית?

1

תמיד יש את אותם התלבטויות כאשר אנחנו צריכים לקנות ארון לחדר השינה, לחדר הילדים או לבית. מה הוא הגודל שאנחנו צריכים? איך בוחרים אחד שיחזיק מעמד הרבה זמן? איזה ארון אנחנו צריכים לקנות שיתאים לבית? והאם ארון 2 דלתות יכול להספיק?

הדבר הראשון שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו הוא מי הולך להשתמש בארון, האם רק אדם אחד או אולי שניים. אם שני אנשים, אני חושב שאני יכול לחסוך לכם את ההתלבטות מעכשיו ולהגיד שארון 2 דלתות לא יספיק לכם. או שתקנו שני ארונות או ארון אחד יותר גדול. אם רק אדם אחד ישתמש בארון, צריך להחליט מראש מה הארון יכיל, הרבה אנשים מאחסנים עוד דברים חוץ מבגדים, כמו מצעים למשל, אז קחו גם את זה בחשבון.

כאשר שוקלים לקנות ארון 2 דלתות זה יכול להיות מבחינה אסתטית אך ברוב המקרים זה בגלל שיקולי מקום. בשני במקרים צריכים להתחשב בהשפעה העיצובית של הארון. ארון, כשהוא עומד בחדר, הוא הרהיט הדומיננטי ביותר. הוא גדול, רחב, וגבוהה מאוד, לכן כשהעין נכנסת אל החלל הארון הוא הראשון להסתכל עליו. בגלל העובדה הזו כאשר מעצבים חדר חייבים לתת את הכבוד המגיע לארון ולעצב את החדר על פיו, זהו הסדר הטבעי והנכון. אם ארון הוא עם ארבע דלתות, זה אומר שיש לו יותר כח עיצובי, לכן שאר הרהיטים יבחרו בהתאם. אפשר להסתכל על זה בצורה הבאה.

תחשבו על כוס מלאה בכח עיצובי, כשאני אומר כח עיצובי אני מתכוון לדומיננטיות ובולטות. אם ארון עם 4 דלתות לוקח חצי מהכוס אז שאר הרהיטים יתחלקו בחצי שנותר. אם אנחנו קונים ארון 2 דלתות אז הוא יקח רק רבע כוס לצורך העניין ולשאר הרהיטים יהיה יותר כח עיצובי להתחלק בו.

לגבי הבלאי של הארון, בין אם קונים ארון 2 דלתות או כל ארון אחר יש דברים שחייבים לשים לב אליהם לפני הקניה. חומרי הפרזול חייבים להיות איכותיים ועדיף שיהיו מיוצרים באירופה (שאלו את המוכר). העת צריך להיות מסוג חזק ואיכותי כמו עץ מלא למשל. והיציבות של הארון שנקבעת על פי איכות העבודה חייבת להיות חזקה וטובה. בדקו את היציבות בעזרת הפעלת כח על הארון וראו איך הוא מגיב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *