הנסיך על הסוס הלבן -שמלות נשף

226570502-1

מלכה ליום אחד זכיתי להיות רק ביום חתונתי. כשבאירוע שכזה כל תשומת הלב מופנית אל כלת השמחה, ההרגשה היא של מלכה.

הכל עושים לך ודואגים לך שתהיי יפה, ושיהיה לך נח טוב ויפה. משסדרים לך את השיער ועשוים לך תסרוקת מיוחדת שאת לא רגילה לראות כך את שיערך ביום יום. מאפשרים אותך יפה עד כדי שאת נראית לעצמך כל כך יפה כמו דוגמנית. מלבישים אותך בשמלת כלה ולפני כן דואגים לכל ציפורן ושערה בגופך שהכל יהיה פשוט מושלם. ממש מלכה ליום אחד.

ואז נודע לי כי לא הייתי צריכה לחכות כל כך הרבה שנים ליום המיוחד הזה כדי להרגיש מלכה. בהחלט ישנן עוד הזדמנויות קרובות יותר ללבוש שמלות נשף, לסדר שיער ולהתאפר ולהרגיש על גג העולם.

אז גמובן שצריך סיבה למסיבה אבל לנערות הצעירות כיום יש לא מעט סיבות ללבוש שמלות נשף מפוארות לשים פרח בשיער ושרשרת זהב חדשה ולצאת לנשף.

נערות הבת מיצווה הן ממש כמו כלות ליום אחד. למעשה הגשמת החלום של כל ילדה להיות כלה יכולה להתממש כבר בגיל 12, רק בלי חופה וקידושין.

בנות המיצווה כיום חוגגות את המאורע כשתשומת הלב לגמרי עליהן והן באור הזרקוקים לבושות בשמלות נשף ומסורקות באלגנטיות, מצולמות על ידי צלם מקצועי לצורך בוק צילומי בת מיצווה שאחר כך התמונות המשובחות הללו שלהן בשמלות נשף ואיפור מוקפד וצעיר יפורסמו ברשתות החברתיות ואפילו יוקרנו על מסך גדול מימדים במסיבת הבת מיצווה.

אז לא צריך עוד להמתי עד החתונה, קיימות עוד הזדמנויות להיות מלכה ליום אחד, ואם לא הספיק לכן בבת המיצווה, הנה עוד אירוע חגיגי ומיוחד בו תוכלנה ללבוש את מיטב שמלות נשף שבאופנה, מדובר כמובן על נשף סיום הלימודים. או מה שמכונה באנגלית צחה – פרום.

מיטב הבנות שזה עתה סיימו את לימודיהן בתיכון מתלבשות במיטב שמלות נשף חגיגיות ואופנתיות, ממתחינות לבני הזוג שלהם שיבואו לאסוף אותם מביתן ברעש וצילצולים.

עוד יום מדהים בהחלט להרגיש בו מלכותית בשמלת נשף איפור ותסרוקת מיוחדת.

לא כדאי עוד להמתין עד לחתונה כדי להרגיש מלכה ליום אחד, להפך, אולי עד החתונה זה יעבור…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *