דברים שלא ידעתם על מעיל בומבר

217144202-1-485x336

מעיל בומבר הוא מעיל איכותי ואטום שהטייסים הגרמנים נהגו להשתמש בו במלחמת העולם הראשונה. מדובר על מעיל אשר אטום לקור, רוחות וגשם ומחמם את הגוף בדומה למעילים אחרים. מראה מעיל הבומבר דומה מאוד למעיל העור של האופנוענים. הוא מגיע במגוון סגנונות, צבעים ואינו עולה רבה כסף בדומה למעילים אחרים הקיימים בשוק.

מעיל הבומבר הוא מעיל דמוי עור–  אשר מגיע אלינו מגרמניה הרחוקה, הוא היה המעיל של הטייסים הגרמניים במלחמת העולם הראשונה ושירת אותם כהלכה. המעיל העניק לטייסים את כל ההגנה שהם היו צריכים באותה תקופה.

מעיל הבומבר הוא מעיל אשר נותן גזרה מהממת–  לכל הלובש אותו, הוא נצמד לזרועות ולצוואר בעיקר ומתאים גם לגברים וגם לנשים. עם מעיל בומבר אנשים לא יכולים להישאר אדישים כלפיכם ברחוב, הודות לגזרה המהממת שהוא נותן לכל הלובש אותו.

מעיל בומבר מתאים מאוד לימים גשומים–  מעיל זה מונע חדירה של גשם לתוך המעיל בשונה ממעילים אחרים. וכן מעיל זה מונע כניסה של רוחות קרות, הוא שומר על חום הגוף למשך כל השימוש בו ומקנה לך בנוסף לוק מדהים שקשה להתעלם ממנו.

מעיל בומבר הוא אינו מעיל יקר–  ולכן הוא מתאים לכל אחד ואחת מאיתנו. כך שאם אתה חושב להשקיע במעיל איכותי כדאי שתחשוב טוב לפני שאתה מוציא את כספך על המעיל הלא נכון. מעיל בומבר נותן תמורה כספית מלאה עבורך.

מתאים לכל אירוע וכן ליום יום– עם מעיל בומבר תוכלו להשתמש גם לעבודה וגם לאירועים פרטיים. הוא מתאים עד מאוד לכל הופעה בה תבחרו ללבוש, הוא מגיע עם רוכסם קדמי, כיסים לידיים ומרה בוהק. ניתן ללבוש את המעיל עם בגדי בייסיק קלאסיים, שמלות, עקבים ועוד. כך שכל לוק מתאים למעיל זה.

אז בפעם הבאה שאתם חושבים על קניית מעיל איכותי וחזק אל תוותרו על רכישת מעיל בובמר איכותי, מעיל חזק ויפיפה שיחזיק לכם שנים רבות. כי בסופו של דבר כולנו רוצים להיראות טוב גם בעונת החורף,ועם מעיל נכון אנחנו יכולים לקבל לוק מתאים ומדהים שיסובב כמה ראשים ברחוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *