צעיפים זה חלק חשוב מהלוק

717710651-1

צעיפים הם אקססוריז אופנתי אשר משדרג כל הופעה בן רגע. מדובר על פריט קלאסי אשר איתנו לאורך כל השנה, כאשר בחורף הוא צמר, פליז או כל חומר מחמם אחר. ואילו בקיץ הוא קליק יותר בצורת מטפחת שאנו כורכים סביב הצוואר.

?מהם הצעיפים

צעיפים הם פריט אקססוריז עם אמירה אופנתית. מדובר על פריט חובה בכל ארון בגדים. השימוש בו נעשה לאורך כל השנה והוא מגיע במגוון סגנונות, בדים, צבעים ועוד. מעבר לתפקידו הייעודי בתור מגן מפני קור, הוא מסתיר לא מעט פגמים ונעים עד מאוד על הצוואר במיוחד בימי החורף הקרים.

?למה הם חשובים בלוק שלנו

הצעיפים חשובים עד מאוד בלוק שלנו מכמה סיבות. הם משדרגים כל הופעה שלנו, כך שאם לבשנו שכבות הם שוברים את זה. עם צעיפים לא צריך לשים הרבה אקססוריז מכיוון שהם מושכים את העין ומוצאים אותנו הכי טוב. חשוב להתאים את סוג הצעיף לעונה בה אנו נמצאים וגם ללוק הכללי שלנו. מעבר לכך, הצעיפים לרוב באים להגיד אמירה אופנתית לגבי נושאים אופנתיים בוערים,והם עוזרים להחביא פגמים שונים במיוחד צלקות או כתמים ועוד.

?אילו סוגי צעיפים קיימים

ישנם לא מעט סוגי צעיפים אשר כוללים בין היתר צעיפים לעונת החורף הקרירה וצעיפים לעונת האביב, סתיו וקיץ. להלן סוגי הצעיפים השונים הקיימים:

צעיף צמר- זהו צעיף אשר נועד לימי החורף הקרירים, הוא מחמם עד מאוד על הצוואר וקשה להוריד אותו.

צעיף מטפחת- זהו צעיף אשר מתאים יותר לימי הקיץ או לאביב, בהם אנו צריכים משהו פחות מחמם על הצוואר.

צעיף פרווה- צעיף זה מתאים לימי החורף הקרירים וכן ללילות הסתווים הקרירים, הוא מחמם עד אזור הצוואר ונותן תחושה נעימה וכייפית.

צעיף בד- צעיף מבד הוא צעיף קליל שמתאים יותר לעונות הסתיו והאביב ופחות לחורף. מדובר על צעיף אשר עשוי מבד, ומתאים לעונות הסתיו והאביב. במידה ומדובר על בד עבה ניתן להשתמש בו אף בעונת החורף.

צעיף בד- צעיף זה מתאים אף הוא לעונת האביב והסתיו, הוא עשוי כולו מבד ונעים עד מאוד על הצוואר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *