סיילים- צרכנות נבונה

185

כצרכנים ולקוחות תמיד נחפש לקנות במחירי הנחה וכמה שיותר במחירים של סיילים וכאשר מתקיימים מבצעים ואם ישנן פרסומות רבות בנושא בכל הרשתות, חשוב לנו כצרכנים ליצור קניות משתלמות וגם איכותיות עם כל קניה של כל מוצר שהוא, ובעיקר כאשר מדובר במוצרים אותם אנו רוכשים בכמויות גדולות ובכל רגע כגון בגדים והנעלה, אך גם כאשר מדובר ברכישת רהיטים, מכשירי חשמל יקרים, מוצרים ואביזרים לבית, נחפש תמיד את כל המבצעים האטרקטיביים ומשתלמים של סיילים המושכים אותנו תמיד לקנות במחיר זול יותר שיחסוך לנו כסף רב.

סיילים מאפשרים בעיקר לקנות מוצרים רבים יותר בקנייה כוללת וחסכונית. אם לרכוש את הבגדים החדשים רק במבצע, לקנות נעליים מכל מיני סוגים ודגמים שהיו יקרים וכעת עם מחירים של סיילים הם נמכרים בהנחה משמעותית גדולה, וכן לקנות מגוון גדול של ביגוד לילדים או לפעוטות שתמיד אנו רוכשים בכמויות רבות, כיוון שילדים ובעיקר מתבגרים גדלים מהר ובני נוער אוהבים לקנות בגדים רבים. לא תמיד זה אפשרי עקב המחיר הגבוה בשוק של הנעלה וביגוד, לכן תקופה של סיילים יכולה בדיוק להיות הזמן הטוב ביותר להצטייד במלאי חדש של בגדים מכל הסוגים ונעליים לכל עונה.  

סיילים אינם קיימים רק בחוץ לארץ ולא רק באתרי הקניות הרבים, בעלי העסקים יוצרים מבצעים ומכירות סוף עונה בכל עת גם בחנויות וברשתות השיווק המובילות. קהל הצרכנים בדיוק מחכה לקנות רק בתקופה של מבצעים, ואלו בעיקר התקופות של החגים, המועדים או חילופי העונות. תקופות בהן ישנם מכירות של חיסול או החלפה של סחורה גם היא מעלה במידה רבה את אחוזי המכירות עם המבצעים הרבים, המפתים והמעולים של מכירות בסוף העונה. כך ניתן לקנות כמעט כל דבר שנרצה במחיר זול ומשתלם במיוחד. גם בתקופות של חגים רשמיים רבים הנחגגים בחו"ל כמו הכריסמס או הסילווסטר, ובתקופות של מבצעים בינלאומיים המגיעים מחוץ לארץ בארצות העיקריות באירופה או באמריקה, גם הם יוצרים מצב של שוק מכירות הכולל סיילים, הנחות ומבצעים רבים בחנויות או באתרי קניות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *